החברים ברשימה למועצה

פנחס כהנא

אני גאה ושמחה להכריז על מצטרף חדש לרשימת כפר סבא מתקדמת: פנחס כהנא!
מדובר בבן אדם שהוא נכס לעיר: בשנים האחרונות לא היה מאבק סביבתי ותכנוני שהוא לא פעל בו, בהתנדבות מלאה, למען שימור המורשת הטבע והסביבה בכפר סבא.
פנחס, מתכנן ערים וכלכלן בהכשרתו, שימש כראש משמר האילנות, היה המייסד של המועצה לפיתוח מקיים, ובעברו גם חבר ועד מנהל ברשות לעסקים קטנים, אחראי על התכנון בקק"ל, חבר המוצעה הארצית לתכנון ובניה, ובתוך כל זה מצא גם זמן לשמש יו"ר ועד הורים בתיכון כצנלסון למשך כמה שנים.

כמה מילים מפנחס: "מיום שהגעתי לכפר סבא, הייתי פעיל בהתנדבות בעיר. אין ספק שהצלחנו להביא למודעות לנושאי התכנון, איכות החיים העירונית ושמירה על העצים הבוגרים, אבל בגלל האירועים הבולטים האחרונים בעיר (תכנית מתאר כוללנית גרועה ללא שקיפות, הכשלון בהגנה על 170 עצים בוגרים ביער אוסישקין, הכשלון בהגנה על שדרת הברושים בגן מנשה, ועוד) הבנתי שההשפעה האמיתית היא בקבלת אחריות בהצבעות בעיריה.
להדר יש יכולת להוביל מהלכים תוך שיתוף גורמים רלונטיים. היא באה עם תכנית עבודה ועקרונות שאני מזדהה עמם ועם רצון להקשיב ולהחליט. מרגיש שהתחברתי לכח אדיר, עם צוות מעולה, צעיר ורענן שמוכן להנות מנסיון אחרים ולהקשיב."

יעל סער

אני גאה לבשר על מצטרפת נוספת לרשימת "כפר סבא מתקדמת" בראשותי: יעל סער.
יעל ילידת העיר, נשואה ואמא לשניים. נבחרה ע"י מגזין פורבס כאחת מ-30 הצעירים המבטיחים בישראל. בעלת תואר ראשון בביו-אינפורמטיקה ותואר שני במנהל עסקים, מחזיקה ברשיון שמאות מקרקעין, וכיום סמנכ"לית בחברת אנגלו-סכסון.

אני מכירה את יעל שנים רבות, יודעת עד כמה איכפת לה מהעיר והתושבים, ובטוחה שתרומתה תהיה מורגשת: המומחיות והנסיון המקצועיים שלה יהוו חיזוק משמעותי בכל הקשור לתכנון שטחי המגורים והמסחר בעיר, ובנוסף, את התפישה הדיגיטלית המתקדמת שלה היא תוכל ליישם בשיפור השירותים המגוונים לתושב.

כמה מילים מיעל:
נולדתי וגדלתי בכפר סבא, וכיום אני מגדלת כאן יחד עם בעלי את שני ילדינו. אני בוחרת להמשיך לגור כאן כל יום מחדש, אבל לעיר שלנו אסור לקפוא על שמריה, העולם מתקדם קדימה ואנחנו צריכים להיות בחזית.
יש הרבה עבודה לעשות בעיר, עבודה תכנונית למרקמי מגורים, תעסוקה ומסחר, הקמה של שירותים דיגיטליים ידידותיים, בניית תשתית תחבורתית, בניית תכנית חינוכית מתקדמת ועוד.
בשביל העבודה הזו צריך מנהיג אחראי ואכפתי שבא כדי לשרת את התושבים מתוך אהבה לעיר הזאת.
אני מאמינה שהדר היא האדם המתאים להוביל את השינוי הזה ושביחד נשיג אותו.
בזכותה שמחתי להצטרף לרשימת "כפר סבא מתקדמת". ביחד יש לנו כצוות כלים להביא את כפר סבא להיות מודרנית, חדשנית ומתקדמת, והכי חשוב – להשאיר את מי שאוהב את העיר שלנו כאן. כי אין לנו עיר אחרת.

אמיר סילבר

אני גאה להכריז על הצטרפותו של אמיר סילבר אל רשימת כפר סבא מתקדמת בראשותי. סילבר נולד וגדל פה בעיר, היה ממקימי ועד הורי הגנים הארצי ושימש בהתנדבות כיו"ר וועד הורי הגנים של כפר סבא. הוא נאבק על התאמת ימי החופשה של הילדים לאלו של ההורים, פעל להוזלת תשלומי ההורים והיה ממובילי המחאה למען סייעת שנייה בגנים.
אני מכירה את אמיר ויודעת עד כמה עמוקה המחויבות שלו לכפר-סבא. בתקופתו כיו"ר הוועד, כשנתקל בבעיות בטיחות בגנים שלא קיבלו מענה מהעירייה, אמיר הלך ללמוד על חשבונו קורס ממונה בטיחות מוסדות חינוך, כדי שיוכל להציע פתרונות עומק.
זו רק דוגמה אחת ליסודיות, לערכיות, ולמקצוענות של אמיר, שמהוות תוספת כח משמעותית בדרך לכפר סבא מתקדמת.

אלן טנמן

אני גאה להודיע על מצטרף חדש לרשימת כפר סבא מתקדמת בראשותי: אלן טנמן. 

אלן בהכשרתו הוא מנתח מערכות ועובד בהייטק, אך התשוקה האמיתית שלו היא תחבורה: הוא חבר ועד מנהל של עמותת "תחבורה בדרך שלנו", עובד עם משרד התחבורה על קידום פרויקטים תחבורתיים ארציים ומקומיים, מנהל פורום תחבורה ציבורית בתפוז, ופועל לקידום שבילי אופניים ברמה המקומית.
אני מכירה את היסודיות של אלן, את יכולות הניתוח וההעמקה שלו, ואת המעורבות ארוכת השנים שלו בנעשה בכפר סבא. אני יודעת שאין מתאים ממנו לפעול לצידי למען כפר סבא מתקדמת, בתחבורה ובכלל.

כמה מילים מאלן: "אני נרגש להיות חלק מהשינוי שהדר מובילה – להביא לכפר סבא מתקדמת, עם שקיפות, טוהר מידות, איכות חיים ורמה גבוהה של שירותים לתושב. אני מודה להדר שנתנה לי את ההזדמנות לסייע בעשייה ולהביא לפריחתה של העיר שאני אוהב."

הצטרפו לעשייה

הצטרפו אליי ואל אותם התושבים שכבר מלווים אותי ולוקחים חלק בהתעוררות הזו.
ביצירתיות שלנו, בעשייה שלנו, בהתלהבות שלנו, נבטיח שמכאן כפר סבא מתקדמת.